Wellington: The World of Horses

Peterson Holly

  • Vydavateľstvo: Assouline
  • Jazyk: anglicky
  • Väzba: Knihy viazané
  • Počet strán: 215
  • Rok a mesiac vydania: 2019/03
  • EAN: 9781614287827
  • Formát: 330×249×28 mm, 2177g

Objednajte si hneď teraz

85 €

Doba dodania: Skladom

ks


O knihe

Wellington: Svet koní

Nazrite do zákulisia dostihových dráh na najväčších a najdlhšie sa konajúcich jazdeckých pretekoch vo Wellingtone na Floride. Preteky sa konajú v zimnom období a trvajú dvanásť týždňov. V tomto obdbobí sa prímorské floridské mestečko Wellington stáva hostiteľom ocenených pretekárov z päťdesiatich amerických štátov spolu s olympijskými víťazmi a pretekármi z ďalších kútov sveta, ktorí sa tu schádzajú, aby návštevníkom predviedli svoje jazdecké umenie v skokoch, drezúre alebo konskom póle. Táto súťaž s názvom Zimný jazdecký festival má jednu zásadnú myšlienku: nezáleží na tom, odkiaľ ste alebo ako skáče váš kôň, budete potrebovať veľa snahy a úsilia, aby ste porazili tých najlepších. Všetky zisky z predaja tejto publikácie budú venované nadácii Brooke Innovation Fund, ktorá investuje do nových nápadov, ako zlepšiť život koní a tých,spoločenstiev, ktoré sú na ich existencii závislé.

Wellington: The World of Horses

Go behind the scenes and inside the rings at the world’s largest and longest competitive equestrian horse shows in Wellington, Florida. Spanning twelve weeks during the winter season, this coastal town in Florida plays host to award- winning riders from all fifty states, along with Olympic and national teams from countries near and far, who convene here to chart their horses over jumps, guide them in the distinguished ballet of dressage, or pit them against other champion polo teams. At this competition, known as the Winter Equestrian Festival, no matter where a rider comes from or how they land in the ring, one thing is certain: It takes a steadfast determination to beat the best in the world. All of the author’s proceeds from this book will be donated to the Brooke Innovation Fund, which invests in new ideas to improve the welfare of working animals and the lives of those communities that depend on them.


Budú Vás zaujímať aj tieto knihy:

60 €
55 €
Úvod Knihy Odporúčame MISSONI Leonardo 500 Luxusná edícia HARMÓNIA VEĽKÉHO SVETA Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík
×
ZÍSKAJTE ZĽAVU
na prvý nákup
10%

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NEWSLETTRA
Z LUXUSNEJ KNIŽNICE A MY VÁS
ODMENÍME

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●