The Luxury Collection: Hotel Secrets

autor neuvedený

• Rok a mesiac vydania: 2020/01

Luxusná zbierka: Hotelové tajomstvá

Siedmy zväzok edície Luxusná zbierka: Hotelová tajomstvá odhaľuje skryté tajomstvá najkrajších dovolenkových destinácií na svete. Táto kniha je prehliadka exkluzívnych pamiatok, dekadentných chutí a utajenej histórie jednotlivých miest. Vydajte sa na dobrodružnú cestu, vďaka ktorej je každý zväzok tejto edície unikátnym zážitkom. Zdriemnite si v súkromnom apartmáne Franka Sinatru v Castillo Hotel San Vidal, ponorte nos do vzácnych kníh knižnice z trinásteho storočia v hoteli Augustine alebo si objednajte sladké delikatesy z tajnej ponuky šéfkuchára v Domes Miramare. Na každom mieste z edície Luxusná zbierka objavíte príbeh, ktorý sa spája s kultúrou a ľuďmi, ktorí tu žijú. Táto publikácia vám odhalí tajomstvá jednotlivých destinácií a získate ojedinelé poznatky od najpovolanejších: umelca Davida Robertsona, módnej magnátky Laure Heriard Dubreuil, návrhára Warisa Ahluwaliu či fotografky Claiborne Swanson Frank.

Luxusná zbierka je prehliadka viac než stopätnástich najlepších svetových hotelov a letovísk, pričom každé z nich je výnimočné svojou architektúrou, umením, zariadením a vybavením. Osobitý príbeh a jedinečné dedičstvo každého z hotelov Luxusnej zbierky, ktoré je dokonale späté s históriou krajiny a oddanosť poskytovaniu dokonalých služieb vám odhalí ducha rozmanitosti a jedinečnosti.

The Luxury Collection: Hotel Secrets

The seventh volume in The Luxury Collection series, The Luxury Collection: Hotel Secrets discovers the hidden stories of the world’s most beautiful destinations. Showcasing a curation of exclusive sights, decadent flavors, and unparalleled history, explore the unique experiences that make each Luxury Collection property truly distinct. Sleep in Frank Sinatra’s private suite at the Castillo Hotel Son Vidal, relish the rare volumes of Hotel Augustine’s thirteenth century library, and order sweets from the chef’s secret menu at Domes Miramare; behind each Luxury Collection property is a story closely connected to the culture and people of its city. Uncover the secrets of each destination and draw exceptional insights from travel tastemakers such as artist Donald Robertson, fashion mogul Laure Heriard Dubreuil, designer Waris Ahluwalia, and photographer Claiborne Swanson Frank.

The Luxury Collection is an ensemble of more than one hundred fifteen of the world’s finest hotels and resorts, each noteworthy for its architecture, art, furnishings, and amenities. Sharing a dedication to immaculate service and comfort, each property has a unique heritage inextricably tied to its destination. Curated for their spirit of diversity and genre, each Luxury Collection property has a story to tell.