The Luxury Collection: Certified Indigenous

Kolektív autorov

• Rok a mesiac vydania: 2015/06

Luxusná kolekcia: Certifikovaní domáci

Publikácia  The Luxury Collection: Certified Indigenous vás prevedie svetom fascinujúcich poznatkov a skúsenostíhotelových recepčných. Každý recepčný z viac než deväťdesiatich hotelov, ktoré vám predstavíme v Luxusnej kolekcii sa s vami podelí o množstvo svojich zážitkov z konkrétnych destinácií zoradených podľa častí dňa - ráno, popoludnie a večer. Vďaka ich odporúčaniam vychutnáte za dvadsaťštyri hodín to najlepšie z miestnej kultúry, prostredia a gastronómie. Počnúc kultovými atrakciami, končiac utajenými pokladmi sa prostredníctvom knihy The Luxury Collection: Certified Indigenous dostanete do všetkých kútov zeme. Úvod napísala Holly Stiel, prvá ženská recepčná v Spojených štátoch amerických.

The Luxury Collection: Certified Indigenous

The third volume in The Luxury Collection series, Certified Indigenous, taps into the extensive worldly knowledge of each hotel´s concierge. Each concierge from the over ninety Luxury Collection hotels has compiled experiences indigenous to each destination, organized into morning, afternoon, and evening recommendations that will take visitors on a vibrant twenty-four-hour tour of each locale s culture, environment, and cuisine. From iconic attractions to best-kept secrets, The Luxury Collection Certified Indigenous leaves no corner of the world untouched. Featuring an introduction by Holly Stiel, the first female hotel concierge in the U.S."

Odporúčame ...

1 920 €
Úvod Knihy Odporúčame Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Luxusná knižnica Prihlásenie Košík