The Big Book of the Hamptons

autor neuvedený

• Rok a mesiac vydania: 2014/06

Veľká kniha o Hamptons

Oblasť Hamptons sa odjakživa považovala za útočisko elity. Úchvatné výhľady, ktoré tu nájdeme, boli inšpiráciou pre Walta Whitmana, či Winslowa Homera. Oddýchnuť a hľadať nápady na túto americkú riviéru si chodievali mnohé významné a slávne osobnosti, ako napríklad Gerald a Sarah Murphyovci, Leger, Fitzgerald, Kurt Vonnegut, Jackson Pollock, či Andy Warhol. Honosné sídla z čias zlatej éry súperia s rozľahlými modernými nehnuteľnosťami s nezabudnuteľnými názvami a lákajú  návštevníkov na pláže Long Islandu počas celého leta. Publikácia The Big Book of the Hamptons  je oslavou tejto mystickej a romantickej oblasti neďaleko New Yorku. Nahliadnite do architektúry a opustených záhrad v ústraní, ktorým úžasné fotografie znovu vdýchli život.

The Big Book of the Hamptons

The Hamptons have long been a haven for the world's elite. Its breathtaking vistas inspired Walt Whitman and Winslow Homer; its social forebears include Gerald and Sara Murphy entertaining Leger and Fitzgerald; Kurt Vonnegut, Jackson Pollock, and Andy Warhol all found inspiration on America's Riviera. Spectacular estates from the Gilded Age rival the sprawling mansions of the bold-faced names attracted to this beachfront strip on Long Island each summer. The Big Book of the Hamptons celebrates the mystique and romance of these iconic and extravagant neighborhoods, exploring the architecture and gardens of these secluded retreats, brought to life with amazing imagery in a deluxe volume.

Úvod Knihy Odporúčame HARMÓNIA VEĽKÉHO SVETA Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík