The Allure of Horses

Weber Uli

  • Vydavateľstvo: Assouline
  • Jazyk: anglicky
  • Väzba: Knihy viazané
  • Počet strán: 160
  • Rok a mesiac vydania: 2018/08
  • EAN: 9781614287315
  • Formát: 432×343×25 mm, 3628g

Objednajte si hneď teraz

145 €

Doba dodania: Skladom

ks


O knihe

Kúzlo koní

V tejto univerzálnej publikácii vám fotograf Uli Weber predvedie svoju šikovnosť a profesionalitu za objektívom. Nájdete tu množstvo jedinečných portrétov, ale aj reportážne zábery, ktoré sú výsledkom fotografického umenia. Táto kniha vznikla zo spojenia s magazínom Tatler, ktorého šéfredaktorka Kate Reardon k nej napísala výnimočný predslov.

Kniha je akýmsi voľným pokračovaním Uliho druhej knihy Goodwood Revival, ktorá sa stala bestsellerom a vznikla na vyžiadanie Vojvodu z Richmondu. Kúzlo koní je oslava “typicky britskej” vášne. Úchvatné fotografie vznikali počas šiestich rokov na rozličných panských sídlach a kaštieľoch naprieč Veľkou Britániou. Ukazuje čitateľom úzky vzťah medzi koňom a človekom a zoberie ich na výlet do viacerých jazdeckých komunít – počnúc obľúbenými dostihmi, k výmene kráľovských stráží až k hráčom póla na vidieku počas teplých letných večerov.

 

The Allure of Horses

In this technically versatile tome, photographer Uli Weber shows his prowess behind the lens, mixing fine portraiture and reportage with animal and sport images in a wide spectrum of fine photographic craftsmanship. Born out of a collaboration with Tatler magazine, whose former editor in chief Kate Reardon provides an exceptional foreword.

This title is the spiritual sequel of Uli’s best-selling second book Goodwood Revival, created at the invitation of The Duke of Richmond. The Allure of Horses is a celebration of the “ever-so-British” passion, almost all of the stunning images were shot over the past six years at various manors and estates around Britain. In a unique examination of the close relationship between humans and horses, this title takes readers on a journey across equine communities—from the steeplechase to the Changing of the Guard by the Household Cavalry to the thrill of the polo field to side-saddle riding through the countryside on a warm summer’s eve.


Budú Vás zaujímať aj tieto knihy:

55 €
200 €
Úvod Knihy Odporúčame GLÓBUS & ATLAS MISSONI Leonardo 500 Luxusná edícia HARMÓNIA VEĽKÉHO SVETA Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík
×
ZÍSKAJTE ZĽAVU
na prvý nákup
10%

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NEWSLETTRA
Z LUXUSNEJ KNIŽNICE A MY VÁS
ODMENÍME

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●