Swans, Legends of the Jet Society

• Rok a mesiac vydania: 2013/10

Doba dodania: Nie je skladom

Dočasne vypredané

Máte záujem o túto knihu?

Labute

Očarujúce fotografie exotických destinácií z celého sveta, zlaté pláže, tajné stretnutia na okázalých jachtách a opulentné večierky v honosných sídlach boli kedysi stelesnením elegancie a luxusu. Publikácia Swans, Legends of the Jet Society zachytáva ducha a atmosféru tohto sveta, pozostatkov vycibreného vkusu a kultúry, elegancie a krásy zašlých časov. Táto úžasná kniha vás prevedie od sveta bohatstva, romantiky a dobrodružstiev niekdajšej aristokracie až do sveta súčasných magnátov. Od Nicholasa Foulkesa.

Swans, Legends of the Jet Society

Conjuring images of exotic global destinations and golden beaches, clandestine rendezvous on opulent yachts, and star-studded parties in palatial mansions, the words jet set were once the epitome of soigne worldly glamour. Swans: Legends of the Jet Society captures the spirit of this world, the last vestiges of a leisured and cultivated age, a world of taste and culture, elegance and beauty. From bygone aristocracy to modern mega-wealthy moguls, this stunning volume regales with escapades of travel, money, romance, and adventure. By Nicholas Foulkes".

Úvod Knihy Odporúčame HARMÓNIA VEĽKÉHO SVETA Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík