Men memoire

• Formát: 230×163×70 mm, 2030g

Doba dodania: Nie je skladom

Dočasne vypredané

Máte záujem o túto knihu?

Táto zbierka vám ponúka päť jedinečných kníh, ktoré mapujú vývoj pánskych šperkov, zameriavajú sa na rozličné štýly odievania v uplynulých dvesto rokoch a skúmajú, akú úlohu  zohrávali jednotlivé štýly v móde. Nájdete tu fotografie najlepších kúskov od Van Cleef & Arpels, Cartier, Tiffany a mnoho ďalších. Publikácia Manžetové gombíky je skutočný klenot a dokonalý darček ku Dňu otcov, či na inú príležitosť.

Men memoire 5-book slipcase
This book takes a tour of that COLLECTIONS, highlighting the famous dates in the evolution of jewelry, exploring the various styles used over the past two hundred years and examining the role they have played in fashion. Featuring the best pieces by Van Cleef & Arpels, Cartier, Tiffany and others, Cuff Links is a little gem of a book and the perfect GIFT for Father´s Day or any day for that matter.

Úvod Knihy Odporúčame MISSONI Leonardo 500 Luxusná edícia HARMÓNIA VEĽKÉHO SVETA Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík