Mattel: 70 Years of Innovation and Play

autor neuvedený

• Rok a mesiac vydania: 2015/11

Mattel: 70 rokov inovácii a hry

Táto publikácia, ktorá je veľkolepou oslavou histórie značky Mattel, vám prináša archívne zábery z čias jej založenia a je vyjadrením energie a radosti z hračiek, ktoré vzdávajú hold detstvu s nezabudnuteľnými chvíľami. Čitatelia všetkých vekových kategórií v nej nájdu svoje obľúbené hračky a dozvedia sa, čo stálo za ich vznikom.

Mattel: 70 Years of Innovation and Play

Celebrating the spectacular history of Mattel, this volume brings together archival images from the company s early years and expresses the joy and energy of all the toys since its founding, a fantastic tribute to the happiness of childhood and the enduring memories of life s best moments. Readers of all ages will delight in rediscovering their favorite toys and learning the stories behind them.

LIMITOVANÁ EDÍCIA 600 €