Last Heroes

Doba dodania: Nie je skladom

Dočasne vypredané

Poslední hrdinovia: Pocta olympijským hrám

Od starovekého Grécka až po súčasnosť, Olympijské hry boli vždy symbolom krásy, sily a spoločného ducha. V duchu Olympijských hier pripravil Assouline limitovanú edíciu tejto publikácie, skutočného umeleckého diela, ktoré vzdáva hold olympijským hrám, ktoré sa v roku 2004 vrátili na miesto svojho pôvodu. Z nádherných čiernobielych fotografií dýchajú emócie a atmosféra olympiády, keď sa atléti stávajú novodobými hrdinami a ich gestá sú výrazom nadčasovej estetiky.  Publikácia v tvrdej väzbe a puzdre obsahuje dvanásť osemstránkových častí s jedinečnými doposiaľ nepublikovanými fotografiami, na ktorých nájdete najlepších športovcov všetkých čias v spojení so starovekou gréckou architektúrou.

Last Heroes : A Tribute to the Olympic Games

From ancient Greece to the present day, the Games have always been about beauty, strength, and sharing. In the spirit of the Olympics, Assouline has created this limited edition publication, which is truly a work of art that pays tribute to the Olympic Games, as the games finally return to their city of origin in 2004. With powerful black and white photographs, this luxury set recreates the emotion and atmosphere of the Olympics, where athletes are worshiped, and their gestures develop a timeless aestheticism. Encased in a slipcase, the hardcover volume contains a dozen 8 page sections filled with sublime and often never before published photographs showing both ancient Greek architecture and the best sportsmen of all times.

Odporúčame ...

Úvod Knihy Odporúčame Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Luxusná knižnica Prihlásenie Košík