In the Spirit of Seville

Junco Antonio Del

• Rok a mesiac vydania: 2014/03

V duchu Sevilly

Strhujúca, romantická, historicky bohatá. Aj taká je španielska Sevilla. Domáci, aj návštevníci sa vyberajú na prechádzky po tomto romantickom meste a objavujú jeho rozmanité zákutia a štvrte, ako napríklad centrum mesta – Arenal, židovskú štvrť, Santa Cruz – hlavnú turistickú oblasť, a neraz sa zastavia aj pri najstaršom kráľovskom paláci Alcazar de Sevilla, či úchvatnej sevillskej katedrále. Krása a kúzlo Sevilly inšpirovali mnohých umelcov, spisovateľov a hudobných skladateľov. Publikácia In the Spirit of Seville je nádherná fotografická prechádzka týmto čarovným mestom.

In the Spirit of Seville

Spellbinding, romantic, rich in history, and steeped in culture, are some of the many ways to describe the city of Seville. Natives and visitors alike can explore this romantic city through its diverse neighborhoods including the Arenal, the city center;the Jewish Quarter; and the main tourist area, the Santa Cruz; and stumble uponlandmarks and treasures such as the Alcazar of Seville, the oldest active royal palace, and the magnificent Seville Cathedral. Seville s beauty and magic have also served as inspiration for many artists, writers, and composers. In the Spirit of Seville is a beautifully illustrated stroll through this enchanting city.

Úvod Knihy Odporúčame HARMÓNIA VEĽKÉHO SVETA Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík