In the Spirit of New Orleans

Shriver Debra

• Rok a mesiac vydania: 2012/12

V duchu New Orleans

Táto veľkolepá publikácia je oslavou fenomenálneho mesta počnúc jeho históriou, bohatou hudobnou tradíciou a končiac kultúrnym dedičstvom. Jej súčasťou je zoznam koktejlových barov pre labužníkov, hudobných priestorov pre znalcov a fantastických reštaurácií pre gurmánov.

In the Spirit of New Orleans

This celebratory volume shares what makes the Crescent City so special--from its fascinating history and rich musical legacy to its enduring traditions and cultural landmarks. Includes an insider's list featuring bars for the cocktail connoisseur, venues for the music maven, and can't-miss restaurants for the gourmand.

Úvod Knihy Odporúčame MISSONI Leonardo 500 Luxusná edícia HARMÓNIA VEĽKÉHO SVETA Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík