In the Spirit of Aspen

Doba dodania: Nie je skladom

Dočasne vypredané

V duchu Aspenu

Eklektický, výstredný a štýlový Aspen.

V nadväznosti na slová a fotoalbumy okúzľujúcich ľudí, ktorí tu žili, táto bohato štruktúrovaná kniha stránku po stránke odhaľuje podstatu prekvapivo sofistikovaného mesta situovaného v divokých horách Rocky Mountains v Colorade. Mesto sa stalo obľúbené útočiskom vplyvných a mocných ľudí, akými sú George Soros, Anne Bass a Rupert Murdoch, ale aj umelcov Roberta Rauschenberga, Jennifer Bartlett a Erica Fischla.

Je domovom preslávených „utečencov“ z oboch pobreží - napríklad Kevina Costnera, Michaela Douglasa, Catherin Zety-Jones, Teda Kennedyho a Billa Mahera.

Ponúka oveľa viac než obyčajné letovisko. Aspen je stelesnením myšlienky a ideálu, kreatívne ohnisko intelektu a štýlu.
V duchu Aspenu brilantne zachytáva tento oslnivý mix kultúry a prírodných krás.

In the spirit of Aspen

Eclectic, eccentric, and smart, Aspen has always been a pioneer of style.

Drawing on the words and photo albums of the glamorous people who lived there, page after page of this richly textured volume reveals the spirit of this surprisingly sophisticated town nestled in the wild Rocky Mountains of Colorado. An established favorite getaway for movers and shakers, such as George Soros, Anne Bass, and Rupert Murdoch, as well as the artists such as Robert Rauschenberg, Jennifer Bartlett, and Eric Fischl.

Aspen is also home to a steady stream of illustrious escapees from both coasts such as Kevin Costner, Michael Douglas and Catherine Zeta-Jones, Ted Kennedy and Bill Maher.

But much more than a resort town, Aspen is an idea and an ideal, a creative hotbed of intellect and style. In the spirit of Aspen brilliantly captures the dazzling mix of culture and natural beauty.

Úvod Knihy Odporúčame Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Luxusná knižnica Prihlásenie Košík