Geneva: At the Heart of the World

• Rok a mesiac vydania: 2021/12

Doba dodania: Momentálne nedostupné

Dočasne vypredané

Máte záujem o túto knihu?

Ženeva: V samotnom srdci sveta

Mesto Ženeva, ktoré leží pri Ženevskom jazere obklopené horami, je kozmopolitným klenotom Švajčiarska. Je domovom mnohých medzinárodných organizácií vrátane Orgnizácie spojených národov, Svetovej zdravotníckej organizácie a Červeného kríža. Zároveň sa považuje za mesto diplomacie, charity a financií, zosobňuje švajčiarsku autenticitu a je centrom medzinárodných záujmov. Ženeva však nie je len mestom biznisu, no prekypuje múzeami, divadlami, konajú sa tu aj mnohé festivaly a bienále. Nájdete tu najlepších hodinárov na svete a na každom rohu fantastickú čokoládu.
Táto publikácia vznikla v spolupráci s asociáciou GVA2, ktorá sa venuje podpore a rastu Ženevy. Pozývame čitateľov, aby preskúmali všetko, čo Ženeva ponúka, vrátane historických pamiatok a kultúrnej rozmanitosti. Anekdoty od prominentných osobností ženevskej komunity vkusne dopĺňajú ohromujúce snímky tohto očarujúceho mesta.

Geneva: At the Heart of the World

Situated on Lake Geneva and surrounded by mountains, Geneva is a cosmopolitan gem in the Switzerland landscape. Home to various organizations including the United Nations, the World Health Organization and the Red Cross, Geneva is a city of diplomacy, charity and finance that accommodates both Swiss authenticity and international interests. However, Geneva is not all business; museums, the finest watchmakers, and chocolate is available to visitors and entertainment in the form of theater, festivals, and biennales are in abundance. Presented in partnership with GVA2 Association, an organization dedicated to fostering the growth of Geneva, this title invites readers to explore all that Geneva has to offer, from its historical landmarks to its cultural diversity. Anecdotes from prominent figures in the community supplement the stunning imagery of a city on the verge of greatness.