Eternally Ritz

Verchere Laure

  • Vydavateľstvo: Assouline
  • Jazyk: anglicky
  • Väzba: Knihy viazané
  • Počet strán: 224
  • Rok a mesiac vydania: 2018/07
  • EAN: 9781614285984
  • Formát: 305×238×28 mm, 1814g

Objednajte si hneď teraz

85 €

Doba dodania: Nie je skladom

Dočasne vypredané

Máte záujem o túto knihu?


O knihe

Večný Ritz

Ak by malo byť nejaké miesto vyhlásené za inkarnáciu ideálu, určite by to bol legendárny hotel Ritz, ktorý sa nachádza na Place Vendôme v Paríži. Za luxusom, službami a výzdobou stojí jeden muž: César Ritz, ktorý do sveta hotelového biznisu vniesol doslova revolúciu a premenil svoj hotel na miesto, kde sa stretáva umenie  s priemyslom. Osobne dohliadal na každý detail, dal si záležať na pohodlí a výbere šéfkuchára a v roku 1898 vybudoval svetoznámy hotel, miesto, kam chodia všetci ľudia, ktorí už sú alebo sa stanú významnými; miesto, kde sa človek cíti ako doma, no ktoré ho zároveň prenesie do úplne iného sveta.

Hotel Ritz Paris žiari v meste svetiel ako stálica a vo svojich luxusných izbách privítal hviezdy vyššej spoločnosti, módy, umenia, literatúry, kinematografie, financií a diplomacie ako napríklad Boniho a Annu de Castellane, Barbaru Hutton, princeznú Grace a vojvodkyňu z Windsoru, Mariu Callas, Coco Chanel, Ernesta Hemingwaya, Cornelia Vanderbilta, Winstona Churchilla, Marca Chagalla, Marlene Dietrich a Sira Eltona Johna.

Nedávno prešiel tento klenot v srdci Paríža kompletnou rekonštrukciou, znovu otvoril svoje nádherné brány do sveta a vystúpil na javisko Place Vendôme s nebývalou eleganciou. Táto úchvatná publikácia je plná krásnych fotografií, ktoré zachytávajú momentky zo života významných hostí a predstavujú bezchybnú prácu dizajnéra Thierryho W. Desponta a architekta Didiera Beautempsa, ktorí opravili a obnovili tento klenot medzi hotelmi, no neubrali nič z jeho historického dedičstva.
 

Eternally Ritz

If ever a place were an incarnation of an ideal, it would be the legendary Ritz Paris on the Place Vendôme. Behind the luxury, service, and decor lies the vision of one man: César Ritz, who revolutionized the hotel business to become both an art and an industry. Personally overseeing every detail, sparing no expense on comfort and cuisine, Ritz created in 1898 a mythical hotel, a place where one came to see and be seen, where one felt both at home and transported to another world.

In the heart of the City of Light, the Ritz Paris shines, and international luminaries from the worlds of high society, fashion, art, literature, cinema, finance, and diplomacy have illuminated its rooms, from Boni and Anna de Castellane to Barbara Hutton, Princess Grace, and the Duchess of Windsor, from Maria Callas, Coco Chanel, and Ernest Hemingway to Cornelius Vanderbilt, Winston Churchill, Marc Chagall, Marlene Dietrich, and Sir Elton John.

Recently this jewel in the heart of Paris underwent a complete restoration, and now the Ritz Paris has again opened its graceful doors to the world, a glamorous star taking the stage of the Place Vendôme with renewed spirit. This radiant volume overflows with elegant imagery illustrating the Ritz’s esteemed guests and showcasing the impeccable work of designer Thierry W. Despont and architect Didier Beautemps to restore and rejuvenate the hotel while respecting its intrinsic history.


Budú Vás zaujímať aj tieto knihy:

55 €
40 €
90 €
Úvod Knihy Odporúčame GLÓBUS & ATLAS MISSONI Leonardo 500 Luxusná edícia HARMÓNIA VEĽKÉHO SVETA Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík
×
ZÍSKAJTE ZĽAVU
na prvý nákup
10%

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NEWSLETTRA
Z LUXUSNEJ KNIŽNICE A MY VÁS
ODMENÍME

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●