Estée Lauder: A Beautiful Life

Lauder, Jane Aerin

• Rok a mesiac vydania: 2021/10

Esteé Lauder: Nádherný život

Esteé Lauder bola podnikateľka, riaditeľka a inovátorka, ktorá hrala vlastnú ligu. Pochádzala z newyorskej štvrti Queens a ako dieťa maďarských imigrantov vyrastala v skromných pomeroch. Ambície spolu s tvrdou prácou jej však napokon priniesli obrovský úspech a jej malý podnik s pleťovou kozmetikou, s ktorým začala vo svojej kuchyni, sa rozrástol na celosvetový koncern, ktorého súčasťou je mnoho ďalších kozmetických značiek. Estée Lauder bola vždy odhodlaná a zásadová žena a jej očarujúca osobnosť ju priviedla naozaj ďaleko – bola prvou ženou, ktorá zistila, že odporúčania zákazníčok sú najlepšou reklamou a uvedomila si, že malý darček k nákupu jej zabezpečí lojalitu zákazníčok.
Táto publikácia, ktorá je zostavená ako osobný album, na ktorom spolupracovali jej vnučky Aerin a Jane, odhaľuje život legendy, ktorá sa preslávila po celom svete. Ako ozajstná vizionárka dosiahla úspech pri budovaní svojho kozmetického impéria prostredníctvom talentu, odhodlania, tvrdej práce a láskavosti, a zároveň mala bohatý a plnohodnotný rodinný život, ktorý vždy kládla na prvé miesto. Okrem iného prejavila aj estetický cit pre navrhovanie interiérov a dlho si zachovávala povesť skvelej hostiteľky úchvatných večierkov, na ktoré pozývala svojich priateľov z radu celebrít akými boli monacká princezná Grace, Hubert de Givenchy, princezná Diana z Walesu, Nancy Reagan a Frank Sinatra a mnoho ďalších hviezd. Assouline spolu s Aerin a Jane vytvorili publikáciu, ktorá má byť oslavou života mocnej, vplyvnej  a milovanej ženy. Prostredníctvom osobných listov, rodinných fotografií a záberov z firemného archívu vám poskytne vám detailný pohľad do života Estée Lauder.

Estée Lauder: A Beautiful Life

As a businesswoman, matriarch, and innovator, Estée Lauder was in a league of her own. From a humble background growing up in Queens as the child of Hungarian immigrants, Estée’s ambition and hard work found her tremendous success, transforming a small skincare cream business she started in her kitchen into a worldwide portfolio of beauty brands. Ever principled and determined, her charming ebullience took her far— she was the first to harness the power of word-of-mouth advertising, and to realize that a free gift with purchase would do well to win her customer’s loyalty. Crafted like a personal album with the help of her granddaughters, Aerin and Jane, this book opens the door to the legendary woman who made her name known all over the world. As a true visionnaire, Estée Lauder succeeded in building her cosmetics empire through talent, determination, hard work, and kindness, while still maintaining a rich and fulfilling family life. Adding to her iconic legacy was her eye for interiors, a reputation for hosting fabulous dinner parties, and her countless notable friends such as Princess Grace of Monaco, Hubert de Givenchy, Diana, Princess of Wales, Nancy Reagan, and Frank Sinatra, among other luminaries. To celebrate her life and important influence in business, at home, and on the town, Aerin and Jane Lauder along with Assouline, present an in-depth look at what a beloved tour de force Estée was, as expressed through her personal letters, family photographs, company archives, and more.

LIMITOVANÁ EDÍCIA 700 €