Encyklopedie válčení

Kolektív autorov

  • Vydavateľstvo: Universum
  • Jazyk: český
  • Väzba: Knihy viazané
  • Počet strán: 992
  • Rok a mesiac vydania: 2016/04
  • EAN: 9788024251226
  • Formát: 240×203×56 mm, 2794g

Objednajte si hneď teraz

25 €89,25 €

Doba dodania: Obvykle do 10 pracovných dní

ks


O knihe

Vecná, textovo bohatá encyklopédia vojen, od staroveku cez nájazdy, invázie a obliehania, zákopové vojny, námorné bitky a letecké súboje, občianske, guerillove, obchodné vojny a jadrovú vojnu, náboženské vojny, vojny o následníctvo či nezávislosť.  Encyklopédia obsahuje viac ako 5 000 chronologicky radených hesiel o vojnách, bitkách, ofenzivách, ťaženiach, povstaniach, protireakciách a  600 farebných máp. Odzrkadľuje súčasné štúdie vojenských historikov a je prístupná tak študentom, ako aj širokej verejnosti. Kompendium takmer piatich tisícov rokov bojov a vojen.

Encyklopedie válčení

Věcná, textově bohatá encyklopedie válek, od starověku přes nájezdy, invaze a obléhání, zákopové války, námořní bitvy a letecké souboje, občanské války, gerilové války, obchodní války a jadernou válku, náboženské války, války o následnictví či nezávislost. Obsahuje víc než 5 000 chronologicky řazených hesel o válkách, bitvách, ofenzivách, taženích, povstáních a protireakcích. 600 barevných map. Odráží současné studie vojenských historiků a je přístupná jak studentům, tak obecné veřejnosti. Kompendium téměř pěti tisíc let válčení.

 


Budú Vás zaujímať aj tieto knihy:

60 €
200 €
85 €
Úvod Knihy Odporúčame POSLEDNÝ BOHÉM GLÓBUS & ATLAS MISSONI Leonardo 500 Luxusná edícia HARMÓNIA VEĽKÉHO SVETA Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík
×
ZÍSKAJTE ZĽAVU
na prvý nákup
10%

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NEWSLETTRA
Z LUXUSNEJ KNIŽNICE A MY VÁS
ODMENÍME

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●