Dressing for the Dark - Red Carpet Edition

Young Kate

• Rok a mesiac vydania: 2017/02

Móda na večer – Edícia Červený koberec

Filmy poskytujú dokonalú módnu inšpiráciu. V publikácii Móda na večer: Od strieborného plátna k červenému kobercu vás svetoznáma módna štylistka Kate Young prevedie ikonickými momentmi zo sveta módy vo filmoch a zároveň vyberie najvýznamnejšie a najlepšie módne kúsky všetkých čias. Vo svojej prvej knihe ponúka Kate Young neoceniteľný pohľad do zákulisia filmovej módy a vysvetlí vám, čím sú jednotlivé odevy výnimočné a prečo má zmysel sa k nim neustále vracať. Publikácia je rozdelená do piatich základných kapitol, pričom každá z nich je chrakteristická určitou témou, ktoré by mala poznať každá žena pri výbere šiat na večer: Kokteilky, Sexy šaty, Malé čierne, Moderné šaty a Večerná róba. Nájdete tu fotografie Elizabeth Taylor v bielych šifónových šatách z filmu Mačka na horúcej plechovej streche či ikonickú červenú róbu Julie Roberts z filmu Pretty woman, ale aj Keiru Knightley v nezabudnuteľných smaragdovozelených šatách z filmu Pokánie. Kate Young vybrala skutočné módne klenoty, na ktoré by sme nemali zabudnúť. V knihe nájdete aj niekoľko rád ohľadne večerných šiat, ktoré by ste mali mať v šatníku. Ide o knihu, bez ktorej sa nezaobíde žiadna žena, ktorá chce večer vyzerať neodolateľne.

Dressing for the Dark - Red Carpet Edition

Movies are the ultimate inspiration for fashion. In Dressing for the Dark: From the Silver Screen to the Red Carpet, celebrity stylist Kate Young draws inspiration from iconic fashion moments in film to choose the most influential and successful eveningwear moments of all-time. In her first-ever book, Young offers invaluable insight as to why these key looks were so definitive and are worth revisiting today for that special night out. The book is divided into the five essential eveningwear themes that every woman who dresses for the dark should be acquainted with: the Cocktail Dress, Dressing Sexy, the Black Dress, Fashion Forward, and Black Tie. Spanning classic moments such as Elizabeth Taylor in a white silk chiffon dress in Cat on a Hot Tin Roof and Julia Roberts in that iconic red gown in Pretty Woman, to Keira Knightley in the unforgettable emerald silk gown worn in Atonement, Young reminds of us dresses we never want to forget. Complete with a directory of go-tos and must-haves for any evening affair, this book is an accessory no woman will want to dress for the dark without.

Úvod Knihy Odporúčame GLÓBUS & ATLAS MISSONI Leonardo 500 Luxusná edícia HARMÓNIA VEĽKÉHO SVETA Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík