Cuff Links

Pizzin Bertrand

  • Vydavateľstvo: Assouline
  • Jazyk: anglicky
  • Väzba: Knihy viazané
  • Počet strán: 79
  • Rok a mesiac vydania: 2002/06
  • EAN: 9782843233388
  • Formát: 220×162×12 mm, 68g

Objednajte si hneď teraz

25 €

Doba dodania: Skladom

ks


O knihe

Manžetové gombíky

Manžetové gombíky sú jednými z mála šperkov, ktoré muži, okrem svadobnej obrúčky a hodiniek, nosia. Či už sú vyrobené z drahokamov alebo vytvarované do podoby zvieraťa, predstavujú symbol jedinečného štýlu a tvorivosti. Bertrand Pizzin vlastní jednu z najvzácnejších a najexkluzívnejších zbierok manžetových gombíkov na svete. Táto kniha vás zoberie na výlet do histórie šperkov a spolu s ňou objavíte rozličné štýly, ktoré sa do tvorby manžetových gombíkov premietli v uplynulých dvoch storočiach. Zároveň vám pomôže odhaliť ich úlohu v móde. Nájdete tu najznámejšie kúsky z dielne Van Cleef & Arpels, Tiffany a mnohých ďalších. Publikácia Manžetové gombíky je klenot medzi knihami a dokonalý darček ku Dňu otcov, či na inú významnú príležitosť.

Cuff Links

Cuff links are one of the few pieces of jewelry that men wear other than a wedding ring and watch. Whether they are made of precious stones or shaped like an animal, these tiny pieces of jewelry can express a tremendous amount of style and creativity. Bertrand Pizzin has one of the most exquisite and varied COLLECTIONS of cuff links in the world. This book takes a tour of that COLLECTIONS, highlighting the famous dates in the evolution of jewelry, exploring the various styles used over the past two hundred years and examining the role they have played in fashion. Featuring the best pieces by Van Cleef & Arpels, Cartier, Tiffany and others, Cuff Links is a little gem of a book and the perfect GIFT for Father´s Day or any day for that matter.


Budú Vás zaujímať aj tieto knihy:

40 €
Úvod Knihy Odporúčame GLÓBUS & ATLAS MISSONI Leonardo 500 Luxusná edícia HARMÓNIA VEĽKÉHO SVETA Poézia v krojoch Všestranný Raffael Rodinná Biblia Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík
×
ZÍSKAJTE ZĽAVU
na prvý nákup
10%

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NEWSLETTRA
Z LUXUSNEJ KNIŽNICE A MY VÁS
ODMENÍME

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●