Condé Nast Traveler Photographs

25th Anniversary Collection

Glowczewska Klara

• Originálny názov: Condé Nast Traveler Photographs: 25th Anniversary Collection
  • Rok a mesiac vydania: 2012/03

Doba dodania: Do dvoch týždňov

Condé Nast Traveler, 25 rokov fotografie

Retrospektívny pohľad na najohromujúcejšie fotografie za posledné štvrťstoročie, ktoré nafotili renomovaní fotografi Helmut Newton, David LaChapelle, Brigitte Lacombe a iní.

Táto výročná zbierka je oslavou najvýraznejších cestovateľských fotografií zachytávajúcich architektonické diela, levy, slony, veľkolepú oblohu či presvedčivé portréty.

Kniha prináša 25 výnimočných rozkladacích obrázkov, ktoré dopĺňajú eseje vynikajúcich autorov, akými sú Paul Theroux, Luc Sante a Simon Winchester.

Publikácia obsahuje aj mapy a sprievodné texty redaktorov časopisu alebo samotných fotografov.

Magazín Condé Nast Traveler sa od roku 1987 vo svojich cestovateľských denníkoch drží filozofie „Pravda v cestovaní“. Časopis bol nominovaný na dvadsaťpäť ocenení v súťaži Národný časopis a vyhral šesť cien v rôznych kategóriách vrátane Špeciálny záujem, Dizajn, Fotografia a Celková jedinečnosť.

DESCRIPTION
The latest in Assouline’s Condé Nast Traveler series, this retrospective of the world’s premier travel magazine showcases a selection of its most stunning photographs from the past quarter century by renowned photographers such as Helmut Newton, David LaChapelle, and Brigitte Lacombe. From striking works of architecture to lions and elephants, big skies, and compelling portraiture, this anniversary volume is a celebration of the most outstanding travel photography.

Featuring 25 exceptional fold-out images and accompanied by essays by notable authors such as Paul Theroux, Luc Sante, and Simon Winchester, plus maps and annotations by the magazine’s editors and the photographers themselves, Condé Nast Traveler Photographs: 25th Anniversary COLLECTIONS is a photographic celebration sure to spark readers’ wanderlust.

Since its launch in 1987, Condé Nast Traveler has been committed to the philosophy of “Truth in Travel” in its travel journalism. The magazine has been nominated for twenty-five National Magazine awards, and has won six awards in various categories, including Special Interest, Design, Photography, and General Excellence.

Novinky z Luxusnej knižnice

Úvod Knihy Odporúčame Michelangelo OTTO Luxusná knižnica Prihlásenie Košík