Coca Cola: Film Music Sports

Scott Ridley

• Rok a mesiac vydania: 2013/10

Coca Cola : Film Hudba Šport

Najnovší prírastok do najpredávanejšej kolekcie Memoire od Assouline s názvom Coca-Cola: Film, Music, Sports je oslavou ikonickej značky, ktorej vplyv sa odzrkadlil vo filme, hudbe, aj atletike. Táto publikácia v puzdre je nevyhnutným doplnkom nielen pre zberateľov predmetov značky Coca-Cola, ale aj milovníkov americkej kultúry na celom svete.

Coca Cola : Film Music Sports

This newest addition to Assouline's best-selling Memoire collection, Coca-Cola: Film, Music, Sports, celebrates the iconic brand's broad-reaching influence in the domains of film, music, and athletics. This slipcase set is a must-have accessory not only for collectors of Coca-Cola memorabilia but also for lovers of American culture everywhere.