POSLEDNÝ BOHÉM | LIMITOVANÁ EDÍCIA 400 VÝTLAČKOV

Karol Duchoň.  Nespútaný, očarujúci spevák s nádhernou barytónovou farbou hlasu a unikátnym prejavom, aký sa nedá naučiť. S takým sa človek jednoducho narodí. Slovenský Tom Jones, ako Duchoňa často prezývali, rozvíril stojaté vody domácej populárnej hudby. Vynikal veľkým hlasovým rozsahom a dodnes ho považujú za výnimočný zjav na slovenskej hudobnej scéne, za talent, aký sa rodí raz za tisícročie. Piesne Karola Duchoňa poznajú viaceré generácie. Jeho hlas a prejav sú natoľko unikátne, že nie je možné, aby nezasiahol aj dnešnú dobu.

SLOVENSKÝ TOM JONES OŽÍVA VO VÝNIMOČNEJ KNIHE

„Karola Boh oslovil, aby ľuďom spieval a nosil piesne, a on ho poslúchol a spravil to najlepšie, čo mohol.“

Zoro Laurinc

KAROL DUCHOŇ BOL LEN JEDEN

Hodnotné zberateľské dielo s originálnymi ilustráciami renomovaného výtvarníka Jozefa Danglára Gertliho vzdáva hold výnimočnej osobnosti slovenskej hudobnej scény. Exkluzívna publikácia vychádza v limitovanom počte 400 očíslovaných kusov pri príležitosti nedožitých 70. narodenín Karola Duchoňa.

Limitovaná edícia očíslovanej zberateľskej poštovej známky

Limitovaná ručne číslovaná kniha

KOMPLET OBSAHUJE:

  • exkluzívnu, ručne číslovanú knihu
    (313 x 310 mm, 216 strán) v kazete,
  • očíslovanú LP platňu s najväčšími hitmi Karola Duchoňa,
  • limitovaná edícia očíslovanej zberateľskej poštovej známky s portrétom Karola Duchoňa,
  • voucher so zľavou 50 % pre 2 osoby na hudobnú galashow
    „Posledný bohém – Karol Duchoň 70”, ktorá sa uskutoční 13. júna 2021 v Bratislave (voucher platí do vypredania vstupeniek na predpredaj.sk),
  • rukavice

Luxusná kazeta

Limitovaná číslovaná LP platňa

Rukavice

Voucher so zľavou 50 % na hudobnú galashow pre 2 osoby platný do vypredania vstupeniek na predpredaj.sk.
Zľavu si môžete uplatniť len prostredníctvom portálu predpredaj.sk. Voucher posielame elektronicky hneď po úhrade objednávky.

1 – 400

VYBERTE SI SVOJE ČÍSLO KNIHY: 

Cena 239 €

Knihu POSLEDNÝ BOHÉM začíname expedovať koncom marca.
Platobné podmienky: úhrada plnej sumy 239 € po objednávke.

LIMITOVANÁ EDÍCIA 400 OČÍSLOVANÝCH VÝTLAČKOV

Knihu POSLEDNÝ BOHÉM si môžete kúpiť len prostredníctvom portálu luxusnakniznica.sk

O AUTOROCH

Silvia Lispuchová

Na  svojom  konte  má osem knižných titulov. Je autorkou a spoluautorkou kníh Ešte, Kamila, A just nie!, Spomienky ortopéda, Top 37 žien Slovenska, Zápisky z teplého domu, Hádam ma nezabijú, Ako sa stať celebritou. Žije a pracuje v Bratislave ako redaktorka.

Alena Horváthová-Čisáriková

Takmer 25 rokov pracovala v Slovenskom rozhlase ako redaktorka a moderátorka. Po odchode z rozhlasu bola členkou tímu prvej televíznej talkshow na Slovensku (Vadkerti talskshow). Neskôr pôsobila vo viacerých printových médiách, kde pripravovala predovšetkým rozhovory s osobnosťami kultúry. V súčasnosti je redaktorkou týždenníka Eurotelevízia. Na svojom konte má tri knihy o predčasne zosnulých umelcoch Nezostalo po nich ticho.

Danglár

Vlastným menom Jozef Gertli – renomovaný slovenský ilustrátor, maliar, karikaturista a autor komiksov doteraz ilustroval približne 70 kníh. Pravidelne tiež prispieva do novín a časopisov tak na Slovensku, ako aj v Českej republike. Jeho tvorba má nezameniteľný štýl, ktorej súčasťou je aj čierny humor a zmysel pre detail. Aj kvôli týmto črtám majú Danglárove  diela stovky obdivovateľov a  fanúšikov.   Vystavoval   na   množstve   individuálnych a kolektívnych výstavách nielen  na  domácej  pôde,  ale  aj  v zahraničí. Za svoju tvorbu získal viacero ocenení: Cena MK SR za ilustrácie knihy Roger Krowiak, Najkrajšia detská kniha Tajomný mlyn v Karpatoch, Novinárska cena Nadácie otvorenej spoločnosti a ďalšie.

Juraj Šramko

Pôsobí ako grafický dizajnér. Vyštudoval SUPŠ v Bratislave a Vysokú školu uměleckoprůmyslovú v Prahe. Pracoval pre viaceré grafické štúdiá a ich významných klientov, napríklad Orange, E.ON, Rona, Lúčnica... Venoval sa tvorbe firemných identít (ŽOS Trnava) alebo obalovej tvorbe, za ktoré spolu s grafickými štúdiami získal viaceré ocenenia. Vo vydavateľstve IKAR sa ako grafik podpísal pod veľmi úspešné tituly – KÓD 9.1.7., Oteckovia alebo Kroje Slovenska. Jeho najnovším počinom je výnimočná grafická úprava knihy Posledný bohém.