GLÓBUS SWAROVSKI

&

VEĽKÝ ATLAS SVETA

Limitovaná sada 100 kusov

Výnimočné pre výnimočných

GLÓBUS COLUMBUS ZDOBENÝ
220 SWAROVSKÉHO ZIRKÓNMI

Prijmite pozvanie do sveta šperkárskeho umenia najvyššej kvality a dokonalej ručnej práce najstaršieho výrobcu glóbusov na svete. Vychutnajte si jedinečné spojenie sveta COLUMBUS so Swarovského zirkónmi v tomto esteticky výnimočnom produkte.

ZÁRUKA NAJVYŠŠEJ KVALITY

Swarovského zirkóny sa vyznačujú najvyššou kvalitou a brilantnosťou, čo je garantované dodržiavaním najprísnejších štandardov výroby a výnimočnou precíznosťou spracovania.

Swarovského zirkóny s jemným ligotom označujú na glóbuse metropoly našej Zeme, vďaka čomu pôsobí glóbus fascinujúcim, elegantným a kultivovaným dojmom.

Sú to prvé zirkóny v histórii firmy Swarovski, ktoré podľa celosvetovo uznávaného Inštitútu pre klasifikáciu diamantov (Gemological Institute
Of America, skratka GIA) spĺňajú komplexný štandard brúsenia diamantov.

Vďaka svojej výnimočnej brilantnosti sú Swarovského zirkóny najkvalitnejšie a diamantom najpodobnejšie zirkóny, aké sú dnes dostupné na trhu.

Každý zirkón Swarovski má mikroskopickú, laserom vygravírovanú značku „SWAROVSKI ZIRCONIA“, ktorá sa nedá vidieť voľným okom. Táto pečať kvality, takisto ako exkluzívna nálepka „Made with SWAROVSKI ZIRCONIA“, sú zárukou, že ide o zirkóny najvyššej kvality a precízneho spracovania, aké kedy vybrúsili v dielňach Swarovski.

GLÓBUS COLUMBUS

DOKONALÁ RUČNÁ PRÁCA
NAJSTARŠIEHO VÝROBCU GLÓBUSOV NA SVETE

Mnohé prestížne ocenenia svedčia o tom, že COLUMBUS je svetovým lídrom v kvalite, luxuse a v spokojnosti zákazníkov. Spoločnosť COLUMBUS, založená v roku 1909 v Berlíne, je najstarším výrobcom glóbusov na svete. Niet preto divu, že COLUMBUS sa rýchlo stal a naďalej patrí medzi najpredávanejšie značky luxusných glóbusov v celej Európe. Každý z nich je precízne ručne vyrobený v Nemecku. 

globus-z
SVIETIACI GLÓBUS

ZOBRAZUJE GEOGRAFICKÚ MAPU

ZHASNUTÝ GLÓBUS

ZOBRAZUJE POLITICKÚ MAPU

Stolový DUO™ – svetelný glóbus 
Rozsvietený zobrazuje geografickú mapu, vypnutý politickú mapu sveta.
Farebná harmónia, jedinečné podsvietenie, 24 pretlačí a podrobné spracovanie máp robia z tohto glóbusu výnimočný unikát.

Mapy sú vytlačené ofsetovou technológiou na špeciálnom papieri s brilantnými farbami a detailným zobrazením. Kvôli dosiahnutiu unikátneho zobrazenia sa mapy pretláčajú 24-krát. Vysoké rozlíšenie rastru obrazu je realizované tak, že pre ľudské oko je takmer nepostrehnuteľné.

Glóbusy Columbus sú tlačené 90-kovým rastrom, pričom bežne sa používa 60-kový raster.

Kašírované glóbusy sú ručne zlepené a pozostávajú z 12-tich do seba včlenených segmentov.

KRÁĽ MEDZI GLÓBUSMI
UNIKÁT V SLOVENSKOM JAZYKU

GLÓBUS COLUMBUS DUO™ 
S 220 sWAROVSKÉHO ZIRKÓNMI

Nenahraditeľný a jedinečný doplnok v interiéri. Glóbus v darčekovom puzdre zaujme nielen svojím výnimočným dizajnom, ale aj precíznym a detailným spracovaním. V kombinácii so Swarovského zirkónmi pôsobí esteticky a decentne zároveň.

Špecifikácia glóbusu COLUMBUS DUO™
s 220 Swarovského zirkónmi

Glóbus 
Mapa bez osvetlenia
Mapa s osvetlením 
Mierka mapy
Počet nápisov
Jazyk
Priemer glóbusu
Materiál
Výroba
Konštrukcia
ISO kompatibilita
Celková výška 

svietiaci
politická 
geografická
1 : 31 850 000
4 400
slovenský
40 cm 
akrylátové sklo
ručná 
nehrdzavejúca oceľ
áno
46 cm

STAŇTE SA VLASTNÍKOM LIMITOVANEJ SADY 

GLOBUS SWAROVSKI & VEĽKÝ ATLAS SVETA

Extravagantná sada zahŕňa:

  • ručne vyrobený stolový Glóbus COLUMBUS DUO™ zdobený
    220 Swarovského zirkónmi (priemer glóbusu je 40 cm)
  • limitované vydanie knihy Veľký atlas sveta, v kombinovanej väzbe s kožou, ručným číslovaním (1 – 470) a unikátnou farebnou oriezkou vytvorenou v kníhviazačskej dielni Richard Mayer v Esslingene (320 strán, 27 x 36 cm)
  • exkluzívne darčekové puzdro na glóbus
  • rukavice
  • dekrét o vlastníctve

Cena sady 990 €

VYBERTE SI SVOJE ČÍSLO KNIHY VEĽKÝ ATLAS SVETA: 1 – 100

OBJEDNAŤ

Platobné podmienky: úhrada plnej sumy 990 € po objednávke.

Limitovanú sadu GLÓBUS SWAROVSKI & VEĽKÝ ATLAS SVETA si môžete kúpiť len prostredníctvom nášho portálu  luxusnakniznica.sk

Poznámka: Pôvodný náš zámer bolo vyrobiť 470 glóbusov, ale po požiari v spoločnosti Columbus koncom roka 2019, sme sa rozhodli zrealizovať len výrobu 100 kusov glóbusov.