The School of Fashion: 30 Parsons Designers

• Rok a mesiac vydania: 2014/04
  • EAN: 9781614282051

Škola módy: 30 dizajnérov z Parsons

Akadémia dizajnu Parsons predstavuje to najlepšie zo sveta americkej módy už viac než sto rokov. Každý rok sa jej absolventmi stávajú zvučné a vplyvné mená zo sveta súčasnej módy a už niekoľko desiatok rokov vytvárajú módne bohatstvo, ktoré sa neustále rozrastá. Táto publikácia je prehliadkou najslávnejších žiakov tejto akadémie a nájdete v nej rozhovory a archívne náčrty od Donny Karan, Alexandra Wanga, Jacka McCullougha, Lazara Hernandeza, ktorý pracuje pod značkou Proenza Schouler, a mnoho ďalších.

The School of Fashion : 30 Parsons Designers

Parsons The New School for Design has been synonymous with the best in American fashion for more than a century. The staggering influence of the school's many successful alumni has created a legacy that has grown in scale and scope over the decades. This volume explores that legacy through the testimony of its brightest stars, with interviews and exclusive archival sketches from Donna Karan, Alexander Wang, Jack McCullough and Lazaro Hernandez of Proenza Schouler, and many others.