The Impossible Collection of Wine

Bernardo Enrico

• Rok a mesiac vydania: 2016/11

V novej publikácii Neuveriteľná zbierka vína z kolekcie Assouline vám najlepší svetový someliér Enrico Bernardo predstaví dokonalú pivnicu s tými najkvalitnejšími vínami dvadsiateho storočia.

Bernardov zoznam je snom každého znalca. Na stránkach tejto úchvatnej publikácie hodnotí vzácnosť, terrior, chuť a tajomstvo histórie jednotlivých druhov vín a vyzdvihuje výnimočné ročníky z celého sveta – od sektu z kolekcie Krug z roku 1928 cez Penfolds Grange Bin 95 z roku 1951 až k Stagʼs Leap Estate SLV z roku 1973. Objavte jedinečné chute tejto fascinujúcej zbierky.

The Impossible Collection of Wine
In this stunning new addition to the Assouline Ultimate Collection, Enrico Bernardo, the world’s best sommelier, imagines the perfect cellar filled with the most exceptional wines of the twentieth century: The Impossible Collection of Wine. Weighing the virtues of rarity, terroir, taste, and historical mystique, Bernardo’s is a list any connoisseur could only dream of. In these pages, Bernardo celebrates exquisite vintages from around the globe—from the 1928 Krug Collection Champagne to the 1951 Penfolds Grange Bin 95 to the 1973 Stag’s Leap Estate SLV—inviting the reader on a journey through history to savor an impossible collection.

Novinky z Luxusnej knižnice

Odporúčame ...

Úvod Knihy
Exkluzívne knihy Luxusné edície TOPsellery Móda Cestovanie Dizajn Kuchyňa Umenie Limitované Slovenské a české knihy Encyklopédie