Louis Vuitton - Windows

Ultimate Collection of Windows

Bonami Francesco

• Rok a mesiac vydania: 2015/12

168 strán | 5 skladacích obrázkov | viac ako 150 ilustrácií a ručne maľovaných obrázkov
ručne viazaná limitovaná edícia v špeciálnom plátennom obale s vyrezávanou kovovou platničkou

Louis Vuitton - Okná

Výklady obchodných domov Louis Vuitton sú doslova magnetom  pre oko. Okoloidúci sa pri nich zastavujú s doširoka otvorenými očami a sledujú veľkolepé pestrofarebné výjavy, ako napríklad obrovský tobogan, paletu teplovzdušných balónov, či svet plný bodiek. Súčasťou knihy sú fotografie  tridsiatich piatich vitrín, ktoré vytvorili dizajnéri ako Faye McLeod a Ansel Thompson, a vďaka ktorým získali výklady jednej z najznámejších svetových značiek nezameniteľné čaro. Úvod do knihy napísala Vanessa Friedman, módna riaditeľka a kritička The New York Times. Vitríny tejto značky sú unikátne umelecké diela. Ich fotografie nájdete v tejto ručne viazanej publikácii, ktorá predstavuje svet inšpirácie značky Louis Vuitton.

Louis Vuitton - Windows

The windows of Louis Vuitton s storefronts are magnetic. Onlookers stand with eyes wide in wonder at such spectacles as a colossal roller coaster, a panoply of brightly colored hot-air balloons, or a universe of polka dots. With an oeuvre of over thirty-five displays, creators Faye McLeod and Ansel Thompson bring the windows of one of the world s leading luxury brands to life with unparalleled magic. Featuring an introduction by The New York Times fashion director and critic Vanessa Friedman, these celebrated vitrines are presented as works of art in this hand-bound oversize Ultimate Collection edition, capturing the inspired world that is Louis Vuitton."

Novinky z Luxusnej knižnice

Úvod Knihy
Exkluzívne knihy Luxusné edície TOPsellery Móda Cestovanie Dizajn Kuchyňa Umenie Limitované Slovenské a české knihy Encyklopédie
Odporúčame Rodinná Biblia Luxusná knižnica