Kód 9 1 7 (s podpisom autora)

Banáš Jozef

• Vydavateľstvo: Ikar
  • Jazyk: slovenský
  • Rok a mesiac vydania: 2017/09

55 €69 €

(pripravujeme)

Po úspechu kníh Kód 9, Kód 1 a Kód 7 sa vám do rúk dostáva ich súborné ilustrované vydanie. Vďaka fotografiám, mapám, poznámkam, komentárom a vysvetlivkám sa môžete stať účastníkmi autorovho putovania a nahliadnuť do krajín, kde sa príbehy Kódov zrodili. Navštívite atraktívne prostredie Číny, Tibetu, Nepálu, Indie, Kašmíru, Vatikánu, Bhutánu, Sikkimu, Jeruzalema či Betlehema.
Jozef Banáš prináša v Kódoch svoju životnú filozofiu, že všetko sa riadi zákonom rovnováhy. Rovnováhu medzi mužom a ženou hľadá v Kóde 9, medzi duchom a hmotou v Kóde 1 a medzi dobrom a zlom v Kóde 7. Kód 9 je však predovšetkým o tom, ako milovať, Kód 1 o tom, ako byť dobrým človekom, a Kód 7 o tom, ako byť šťastným. Autor verí, že popri dobrodružstve budú jeho texty aj motivačným čítaním, ktoré zmení váš pohľad na život.

Iba Luxusná knižnica vám ponúka skvelú príležitosť získať pri zakúpení súborného ilustrovaného vydania kníh Kód 9, Kód 1 a Kód 7 bonus navyše v podobe podpisu autora Jozefa Banáša. Viac o ilustrovaných Kódoch nájdete na špeciálnej stránke www.jozefbanas.sk/kody

Nahliadnite do ilustrovaného vydania Kódov

Novinky z Luxusnej knižnice

Odporúčame ...