Fashion Jewelry

• Rok a mesiac vydania: 2013/05
  • Formát: 308×243×30 mm, 1977g

Módne šperky

Harrice Simons Miller je autorka a konzultantka vintage a couture kostýmových šperkov. Jej prvá kniha, Oficiálna príručka kostýmových šperkov (Random House, 1990), sa dnes považuje za bibliu vo svete šperkov a vyhľadávajú ju zberatelia z celého sveta. V roku 1995 sa stala tvárou medzinárodnej výstavy kostýmových šperkov s názvom Móda haute couture a kostýmové šperky, ktorá sa začala dražbou v Christies´s. Harrice Simons Miller sa objavila v mnohých televíznych programoch a článkoch v New York Times, The Wall Street Journal, Town & Country, Art and Antiques, či v japonskom vydaní magazínu Vogue. Žije v New York City.

Fashion Jewelry : The Collection of Barbara Berger

Harrice Simons Miller is an author and consultant of vintage and couture costume jewelry. Her first book, The Official Identification and Price Guide to Costume Jewelry, (Random House, 1990), continues to be the bible for collectors worldwide. In 1995, she pioneered the international costume jewelry market with an auction at Christie's called "Period Couture Clothing and Costume Jewelry." Miller has been featured in numerous television broadcasts and articles in The New York Times, The Wall Street Journal, Town & Country, Art and Antiques, and Japanese Vogue, among others. She resides in New York City. (odlišná anotácia na webe)

Úvod Knihy Odporúčame DÓM SV. ALŽBETY MEKY ELÁN Lea Fekete Slovanská epopej Leonardo ZLATÁ RODINNÁ BIBLIA Haiku KYTICE Piačka METROPOLITNÉ KATEDRÁLY KAROL FELIX VEĽKOLEPÝ BOTTICELLI PALLADIO CARAVAGGIO BIBLIA – MAJSTER PAVOL Zmeškali ste Luxusná knižnica Prihlásenie Košík