A Privileged Life : Celebrating WASP Style

Salk Susanna

• Rok a mesiac vydania: 2007/06

Štýl odievania s názvom WASP bol odjakživa považovaný za očarujúci a tajomný a mal vplyv na nekonečné množstvo trendov v móde, interiérovom dizajne a popkultúre. Dnes už nemusíte byť členom WASP na to, aby ste si zachovali eleganciu a zmysel pre štýl. Publikácia A Privileged Life : Celebrating WASP Style obsahuje viac než sto fotografií renomovaných fotografov, ktoré sprevádzajú úsmevné poznámky a je prvou knihou svojho druhu, ktorá poodhaľuje noblesný spôsob života, ktorý sa snažia napodobniť mnohí ľudia, no len pár z nich mu skutočne rozumie. Kniha vás zavedie do eklektického a bohato dekorovaného domova Sister Parish, zoznámite sa s obľúbenou farebnou kombináciou ružovo-zelenej, typickej pre snobský šik štýl a nájdete v nej fotografie štýlových osobností, ktoré zosobňujú ducha WASP, ako napríklad Grace Kelly, Truman Capote, či Jacqueline Kennedy. Táto pozoruhodná publikácia je oslavou nadčasovej fascinácie vybranej spoločnosti v Amerike.

A Privileged Life : Celebrating WASP Style
At once glamorous and mysterious, the WASP lifestyle has influenced countless trends in the worlds of fashion, home design, and pop culture. Today, one no longer has to be a WASP to embrace its casual-yet-elegant attitude and sense of style. With lively text and over one hundred images from world-renowned photographers, A Privileged Life: Celebrating WASP Style is the first book of its kind to unveil this rarefied way of life, one that many emulate though few truly understand. From the eclectic and well-decorated home of Sister Parish to the popular pink-and-green color combination of preppy chic to iconic photographs of the style makers who embody the WASP spirit like Grace Kelly, Truman Capote, or Jacqueline Kennedy, this book celebrates our timeless fascination with America's leisure class.

LIMITOVANÁ EDÍCIA 169 €